Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
-Design: Peter Bowles
-Dimmable with a standard incandescent dimmer (not included)
-Can take up to 60W Medium (E26) base bulbs
-Round wall plate
-Warranty: 1 Year
-Manufactured In: UK
Ratings:
-Location Rating: UL Listed
Specifications:
-Galvanised Iron / Steel
-Glass shade
Dimensions:
-Fixture: W 6.5 in , H 10.2 in , D 16.7 in , Wgt 2.4Lbs
-Wall Plate: W 6 in , H 5 in