Spillray 12 Light Cluster Pendant Light AXO Light USSPIL12CSCR12V, светильник
Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
  • Design: Manuel Vivian
  • Manufactured In: Italy
    Ratings:
    • Location Rating: ETL Listed
      Specifications:
      • Pyrex shade
        Lamping:
        -12 X 20W 12V G4 halogen (not included)
        Dimensions:
        • Canopy: H 2.88 in , Adj To 47.25 in , Dia 15 in
        • Fixture: H 40.5 in , Dia 19.25 in
        • Suspension: L Adj To 47.25 in