USSPIL26CSCR12V AXO Light Spillray 26 Chandelier, светильник
Features:
  • Design/Year: Manuel Vivian/2012
  • ELV dimmer causes dimmable features (not included)
  • Includes ten 85 inch suspension cables
  • Manufactured In: Italy
    Ratings:
    • Location Rating: UL Listed
      Specifications:
      • Metal, Glass
      • Pyrex shade
        Lamping:
        -26 X 10W max 12V G4 halogen (included)
        Dimensions:
        • Cable: L 85 in
        • Canopy: H 1.38 in , Dia 5.75 in
        • Fixture: H 13.38 in , W 45.63 in , D 22.13 in
        • Suspension: L Adj To 98 in