USSPIL30CSCR12V AXO Light Spillray 30 Chandelier, светильник
Features:
  • Design/Year: Manuel Vivian/2012
  • Manufactured In: Italy
    Ratings:
    • Location Rating: UL Listed
      Specifications:
      • Metal, Glass
      • Pyrex shade
      Lamping:
      -30 X 10W max 12V G4 halogen (included)
      Dimensions:
      • Cable: L 85 in
      • Canopy: H 3.13 in , Dia 7.88 in
      • Fixture: H 22.5 in , W 46.75 in
      • Suspension: L Adj To 98 in