Светильники из Европы и Америки оптом - ООО \"Мастерская светотехники\".
Опытные специалисты ответят на все вопросы технического и коммерческого характера.
Features:
-Warranty: Limited 1 Year
-Manufactured In: USA
Ratings:
-Location Rating: UL Listed Wet
Specifications:
-Aluminum
-Aluminum shade
Lighting:
-One 72 Watt (1490 Lumens) 120 Volt E26 Medium Base Halogen Lamp(s) (Not Included)
Dimensions:
-10 Inch Canopy: D 2 in , Dia 5.88 in
-10 Inch Fixture: W 10 in , H 23 in , D 26.5 in , 33.5 in , Wgt 13Lbs
-12 Inch Canopy: D 2 in , Dia 5.88 in
-12 Inch Fixture: W 12 in , H 24.5 in , D 27.5 in , 34.5 in , Wgt 14Lbs